INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha dhe Luana Vjollca bëjnë “xing”, pre e stilit të Kim K [FOTO]

Lori Hoxha dhe Luana Vjollca bëjnë “xing”, pre e stilit të Kim K [FOTO]

Publikuar më: 14:59 25-08-2017

Kim K duket se ka “frymëzuar” Lori Hoxhën dhe Luana Vjollcën të cilat sapo bënë “xing”…

Luana dhe Lori jane ndër personazhet VIP më aktive në rrjetet sociale. Të dyja njihen për stilin në veshje por gjithashtu të gjithë e dimë që motrat Kardashian-Jenner janë disa nga vajzat më të ndjekura në botë jo vetëm në Instagramin e tyre por edhe për stilin dhe veshjet e tyre shumë të komentuara. Këtë herë një prej trendeve që Kim Kardashian ktheu në mode ishin pantallonat shik dhe sportive, të cilat kishte veshur moderatorja seksi Luana Vjollca pak kohë me pare dhe së fundmi edhe blogerja e njohur, Lori Hoxha. Këtë gjë mund ta shihni edhe nëpërmjet fotos më poshtë./intv.al/

luana_kimi_lori.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024468898773193
    array(1) { ["section"]=> string(72) "lori-hoxha-dhe-luana-vjollca-bejne-xing-pre-e-stilit-te-kim-k-foto-35350" }