INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha dhe Era Istrefi sjellin trendin e ri të këtij aksesori [FOTO]

Lori Hoxha dhe Era Istrefi sjellin trendin e ri të këtij aksesori [FOTO]

Publikuar më: 11:08 23-11-2017

Ato që të dyja dallohen për stilin e veçantë në të veshur dhe duke qenë të tilla, sigurisht që sjellin edhe fjalën e fundit të modës.

Dy mikeshat,  Lori Hoxha dhe Era Istrefi këtë herë jo vetëm që kanë zbuluar preferencën e tyre të syzeve,  por kanë sjellë edhe trendin që si duket do të mbizotërojë në sezonin Vjeshtë-Dimër 2017/2018. Ato janë të markës ”Balenciaga Matrix” dhe me siguri shumë vajza e bënë që tani zgjedhjen e tyre për syzet.

auto_04333b5aebef6ae9aeba83320f0cd6501511425507.jpg

auto_0b93b6e09a38465ec14ef81cd77066d81511425506.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034830570220947
    array(1) { ["section"]=> string(79) "lori-hoxha-dhe-era-istrefi-na-sjellin-trendin-e-ri-te-ketij-aksesori-foto-42808" }