INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loja e re e BioWare është gati të lançohet

Loja e re e BioWare është gati të lançohet

Publikuar më: 11:47 02-12-2018

Lajmërimi në lidhje me ndeshjen e ardhshme të serisë Dragon Age është i afërt dhe nuk është për t'u përjashtuar që Bioware të shfrytëzojë eventin e Game Awards për të zbuluar projektin e tij të ri.

Instagram Banner

Anthem, i cili është shfaqur më 22 shkurt, nuk është lojë e vetme në fazën e zhvillimit dhe në një postim të gjatë në blogun zyrtar, Casey Hudson, menaxheri i përgjithshëm i Bioware, ka ndarë disa informata rreth projekteve të ardhshme duke folur edhe për Dragon Age:

Hudson nuk dha informacion të mëtejshëme, nuk e dimë nëse projekti "sekret" i bazuar në këtë franchise, i cili do të jetë i hapur në të ardhmen, do të jetë në fakt kapitulli i katërt i serisë. Është shumë e mundshme që lajmi të arrijë në Game Awards, ku eventualiteti i tij mund të ndiqet edhe në transmetimin e drejtpërdrejtë: eventi do të fillojë në orën 2:30 të 7 dhjetorit.
©insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013484001159668
    array(1) { ["section"]=> string(49) "loja-e-re-e-bioware-eshte-gati-te-lanccohet-80444" }