INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
LIKE Shqip

LIKE Shqip

Publikuar më: 14:35 27-12-2015

Hitet me te reja por edhe ato me te degjuarat e sezonit vijne cdo dite ne nje playliste e gjitha e dedikuar muzikes me te mire shqiptare per tu permbyllur cdo te premte ne IN Tv dhe cdo te diele ne IN Radio 105.7 me nje top10 te perzgjedhur nga vete ju permes internetit.

 

 

Më shumë në këtë kategori: « MORNING TUNES
BLENDER »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029120445251465
    array(1) { ["section"]=> string(13) "like-shqip-81" }