INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Leku shkon te leku! Babai i tij “BAÇI” nuk i jep para, Noizy kap këtë shumë lekësh në skedinë, shihni çfarë ka vendosur [FOTO]

Leku shkon te leku! Babai i tij “BAÇI” nuk i jep para, Noizy kap këtë shumë lekësh në skedinë, shihni çfarë ka vendosur [FOTO]

Publikuar më: 20:59 29-05-2018

Edhe në skedina paska fat, kur rrezikon me kaq shumë para me siguri do fitosh! 

Mbrëmjen e sotme është zhvilluar ndeshja miqësore midis kombëtares së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë në Zvicër. Një ndeshje interesante pasi tifozët kishin mundësinë të shikonin më shumë se 30 lojtarë shqiptarë në fushë dhe shkallët e stadiumit ishin të tejmbushura. Por ka edhe nga ata që e kanë ndjekur nga ekrani i televizionit dhe me skedina para. Një ndër ta është edhe reperi i njohur Noizy, të cilit i ka buzëqeshur fati. Ai ka vendosur 200 mijë të vjetra në skedinë për Kosovën e cila e kishte koeficentin e fitores 5.3 dhe ka fituar 1 milion e 60 mij lekë të vjetra.

Ai e ka publikuar skedinën në instastory dhe ka shkruar: Leku te leku shkon. Go Kosovë se ken angel keq sonte. Sna jep as Baçi lek mo”.

Kjo foto është publikuar para se të mbaronte ndeshja dhe siç e patë Kosova fitoi e Noizy mori një shumë të mirë parash.

kos.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076510906219482
    array(1) { ["section"]=> string(125) "leku-shkon-te-leku-babai-i-tij-baci-nuk-i-jep-para-noizy-kap-kete-shume-lekesh-ne-skedine-shihni-cfare-ka-vendosur-foto-60045" }