INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Leksione mode nga Rita Ora! Revista prestigjioze “ngre në qiell” look-un e fundit të këngëtares dhe ja çfare shkruan për të!

Leksione mode nga Rita Ora! Revista prestigjioze “ngre në qiell” look-un e fundit të këngëtares dhe ja çfare shkruan për të!

Publikuar më: 18:27 01-01-2019

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora prej vitesh tashmë është një nga personazhet më të komentuara në botën e industrisë muzikor, por edhe asaj të modës.

Jo, më kot çdo gjë që ajo vesh duket e mrekullueshme dhe inspiron. Revista shefinds.com ka marrë një fustan të Ritës dhe mendon se ai është një nga tendencat më të bukura të periudhës Ata i sugjerojnë të gjithëve.

Revista thotë se fustani me printimet e një gazete mbi të dhe një pallto e thjeshtë e hedhur sipër nga stilisti John Galliano ishte fantastike si kombinim.

RITA_ORA_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0050170421600342
    array(1) { ["section"]=> string(126) "leksione-mode-nga-rita-ora-revista-prestigjioze-ngre-ne-qiell-look-un-e-fundit-te-kengetares-dhe-ja-cfare-shkruan-per-te-83213" }