INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Lejo Dakota Johnson të jetë frymëzimi juaj për ditën e Shën Valentinit [FOTO]

Lejo Dakota Johnson të jetë frymëzimi juaj për ditën e Shën Valentinit [FOTO]

Publikuar më: 16:12 04-02-2018

Dita e Shën Valentinit po afrohet me shpejtësi - dhe megjithëse festimi i ditës së të dashurit  konsiderohet nga shumica si diçka komerciale, megjithatë nuk mund ta mohoni se veshjet është një nga çështjet që mundon çdo vajzë.

 Keni nevojë për frymëzim për Ditën e Shën Valentinit? Lejoni frymëzimi juaj të jetë  Dakota Johnson.

Aktorja mori pjesë në një eveniment për filmin e saj të ri "Fifty Shades Freed", së bashku me bashkë  Jamie Dornan, ku u paraqit me një vishen me ngjyrë të kuqe nga Cushnie et Ochs. Me siluetë të hapur dhe ideale për një natë romantike me të dashurin tuaj.

cca09c997f5166cc0cabdc389303e0bf.jpg

Por jo vetëm kjo dalje por çdo veshje e Dakota është një burim frymëzimi për këtë ditë të dashurisë.

259D453600000578-2951244-Oh_my_Dakota_Johnson_was_happy_to_show_off_her_lithe_physique_in-a-81_1423769316664.jpg5.jpg4.jpg3.jpg2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022029876708984
    array(1) { ["section"]=> string(81) "lejo-dakota-johnson-te-jete-frymezimi-juaj-per-diten-e-shen-valentinit-foto-49356" }