INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri Vula nuk mban sekrete! Zbulon ‘’planin’’ e Lumi B për...[VIDEO]

Ledri Vula nuk mban sekrete! Zbulon ‘’planin’’ e Lumi B për...[VIDEO]

Publikuar më: 12:20 01-10-2018

Ledri Vula mesa duket ka menduar të mos mbajë më sekrete me kolegun e tij Lumi B dhe së fundmi ka zbuluar një detaj të ri që ne nuk e dinim.

Bëhet fjalë për klipin e ri të cilin Lumi B do të sjellë për fansat dhe këtë e ka treguar me një video të shkurtër të postuar në Instagram.

“Pse mle” titullohet kënga e re ndërsa reperi ka zbuluar se do të publikohet në datën 3 tetor!

S'na mbetet gjë tjetër veçse të presim! Me siguri Lumi B do të godasi përsëri në shenjë./intv.al/

 
 
 
View this post on Instagram

@lumib 03.10 Pse Mle

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084178447723389
    array(1) { ["section"]=> string(66) "ledri-vula-nuk-mban-sekrete-zbulon-planin-e-lumi-b-per-video-73630" }