INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri postoi bisedën me Noizy-n dhe e fshiu shumë shpejt por ja u tregojmë ne [FOTO]

Ledri postoi bisedën me Noizy-n dhe e fshiu shumë shpejt por ja u tregojmë ne [FOTO]

Publikuar më: 23:00 22-11-2017

Dyshja publikuan këngën e tyre më të re “Dje dhe Sot” por shikoni biseden e tyre para publikimit…

Ky bashkëpunim i shumëpritur mes Ledrit dhe Noizyt, ka bërë namin ditën e sotme. Por para publikimit Ledri ka publikur një foto ku shihej teksa bisedonte me reperin e njohur, Noizy. Dy reperet dukeshin shumë të emocionuar si dhe për faktin se të gjithë po e prisnin me padurim këtë bashkëpunim, ata po bënin shaka mes njëri-tjetrit.

Noizy: “A t’i lom shkollat pa mësim?

Ledri: Hahahah! Pse kur po thu me qit

Ledri e fshiu shumë shpejt por bisedën e plotë të siguruar nga intv.al mund ta shihni në foton më poshtë./intv.al/

91062e0d-f208-476f-ad03-46b54ad501a8.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027680397033691
    array(1) { ["section"]=> string(88) "ledri-postoi-biseden-me-noizy-n-dhe-e-fshiu-shume-shpejt-por-ja-u-tregojme-ne-foto-42778" }