INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lë pas inatet me Dua-n? Bebe Rexha do të bashkojë fuqitë me 3 SHQIPTARET, reagon Rita ORA! Shihni ç'shkruan! [FOTO]

Lë pas inatet me Dua-n? Bebe Rexha do të bashkojë fuqitë me 3 SHQIPTARET, reagon Rita ORA! Shihni ç'shkruan! [FOTO]

Publikuar më: 23:24 29-01-2019

Bebe Rexha e dëshiron me të vërtetë një bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max, aq sa u bëri një ftesë publike në Twitter.

A mund të ndodhë? Bebe dhe Rita kanë bashkëpunuar edhe me parë në këngën “Girls” së bashku me Cardi B dhe Charli XCX, kështu që nuk është problem një tjetër projekt.

Ava Max, shqiptarja nga Saranda që po korr sukses së fundmi, është shumë entuziaste nëse bashkëpunojnë. “New Lady Marmalade" iu përgjigj ajo Bebe Rexhës, referuar këngës së famshme të kënduar dikur nga Christina Aguilera, Lil’Kim, Mya dhe Pink.

Ndërkohë ajo që na ka habitur është reagimi i Rita Orës! Ajo ka pranuar dhe ka thënë se i respekton të treja vajzat dhe se po i pëlqen shumë kjo ide! Kështu jemi shumë afër super-bashkëpunimit që mezi kemi pritur!

1c547972-c9c9-442f-829f-457cd9640a8b.jpg

Tani presim edhe reagimin e Dua Lipa-s!

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030159950256348
    array(1) { ["section"]=> string(115) "le-pas-inatet-me-dua-n-bebe-rexha-do-te-bashkoje-fuqite-me-3-shqiptaret-reagon-rita-ora-shihni-c-shkruan-foto-85671" }