INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Lana Del Rey lë pas të dashurin në klipin e ri [VIDEO]

Lana Del Rey lë pas të dashurin në klipin e ri [VIDEO]

Publikuar më: 12:15 14-09-2017

…me një Mustang të bardhë.

Mund të gjeni gjithmonë mbështetje tek Lana nëse jeni në humor për video romantike dhe melankolike. Në klipin e saj të ri “White Mustang”, Del Rey ndodhet në një vilë moderniste me një mashkull me flokë të gjata, por aspak të dhënë pas saj. Çfarë mund të bënte tjetër, veçse të largohej?

“White Mustang” është shkëputur nga albumi i saj më i fundit  “Lust for Life” dhe mund ta dëgjoni më poshtë:

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012199878692627
    array(1) { ["section"]=> string(58) "lana-del-rey-le-pas-te-dashurin-ne-klipin-e-ri-video-36768" }