INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Lajm i keq për fansat e SpongeBob. Serialit i vjen fundi në 1 mars?!

Lajm i keq për fansat e SpongeBob. Serialit i vjen fundi në 1 mars?!

Publikuar më: 15:00 26-02-2018

A përfundon me të vërtet SpongeBob SquarePants në një 1 mars ?!
Pak kohë më parë një sërë postimesh pikëlluese nga fansat e sfungjerit të verdh poshtuan rrjetet sociale, e shkak për këtë u bë një postim në tëitter që Spongebob po i vjen fundi,'Për fat të keq Spongebob përfundon në 1 mars 2018'shkruhej konkretisht në postim.
Por kjo është hedhur menjëherë poshtë nga përfaqësues të Spongebob të cilët e kanë cilësuar këtë njoftim si mashtrim.
Në maj të 2018 Entertainment Weekly konfirmoi për mediat se Spongebob do sillte për të gjithë ndjekësit e tij dhe 12 sezone premierë në 2019 vit në të cilin feston dhe 20 vjetori e lindjes së karikaturës.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011799335479736
    array(1) { ["section"]=> string(71) "lajm-i-keq-per-fansat-e-spongebob-serialit-i-vjen-fundi-ne-1-mars-51419" }