INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Lajm i keq për fansat e Era Istrefit. Këngëtarja ndahet nga Faton Shoshi [FOTO]

Lajm i keq për fansat e Era Istrefit. Këngëtarja ndahet nga Faton Shoshi [FOTO]

Publikuar më: 18:39 16-11-2017

Ata ishin një dyshe shumë e suksesshme dhe këtë sukses e treguan më së miri edhe tek kënga “BonBon”, kënga e Era Istrefit nën drejtimin e Faton Shoshit, menaxheri i saj. Por duket se bashkëpunimin mes tyre ka mbaruar dhe kjo gjë vërteton kështu aludimet për ndarjen e tyre. Lajmin se marrëdhënia e tyre ka përfunduar e ka berë te ditur, kunati i Istrefit, Robert Berisha i cili per është shprehur për "arbëresh.info" kështu: "Kontrata me Fatonin ka mbaruar", si dhe ka theksuar faktin që Era tanimë është nën menaxhimin e kompanisë Ultra Sony./intv.al/

auto_Era_Istrefi_dhe_faton_Shoshi1499194876.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002936840057373
    array(1) { ["section"]=> string(77) "lajm-i-keq-per-fansat-e-era-istrefit-kengetarja-ndahet-nga-faton-shoshi-42164" }