INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie u bë nënë, por me siguri nuk keni parë ende vajzën e vogël të Kim Kardashian, shikojeni tani [FOTO]

Kylie u bë nënë, por me siguri nuk keni parë ende vajzën e vogël të Kim Kardashian, shikojeni tani [FOTO]

Publikuar më: 23:24 04-02-2018

Falë Kylie Jenner, këtu mund të shihni fotot e para të vajzës së Kim Kardashian.

Pas shumë spekulimeve, teorive dhe analizave të thella të ngjashme me ato të FBI-së, më në fund mund të themi se Kylie paska qenë shtatzënë gjatë gjithë kësaj kohe. Bukuroshja e familjes më të famshme në botë i dha jetë vajzës së saj në datën 1 shkurt dhe këtë e konfirmoi me anë të një postimi në Instagram.

Mirëpo pasi dha lajmin se është bërë nënë, Kylie ka publikuar një video disa minutëshe të momenteve të saj më të bukura të periudhës së shtatzënisë. Por në këtë video, janë edhe disa pamje të ëmbla të fëmijës së tretë të Kim Kardashian, Chicago West, e lindur nga një nënë surrogate.

collagebeb.jpg

Sa bukur duket në krahët e teze Kyliet!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029230117797852
    array(1) { ["section"]=> string(27) "kylie-u-be-nene-por-m-49384" }