INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie më në fund tregon të vërtetën rreth ndarjes së saj nga Tyga!

Kylie më në fund tregon të vërtetën rreth ndarjes së saj nga Tyga!

Publikuar më: 16:44 21-08-2017

Kylie Jenner u rrëfye rreth romancës së saj me Tyga në episodin e ditës së diel për spektaklin e saj të ri reality, “Life of Kylie”.

Bukuroshja 20 vjeçare është hapur për lidhjen e saj nga reperi, duke këmbëngulur se nuk ka pasur një zënkë. Ajo tregoi që thjesht donte të përjetonte gjëra të tjera, duke u larguar nga ylli i shumë hiteve. Kylie dhe Tyga i dhanë fund marrëdhënies së tyre në prill pas thuajse 3 vitesh lidhje, pasi ajo u ndje “shumë e re” për të qenë në një lidhje serioze. Kujtojmë se kjo është hera e dytë që çifti është ndarë, por këtë herë duket se nuk ka shpresa për një rikthim.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.04102897644043
    array(1) { ["section"]=> string(71) "kylie-me-ne-fund-tregon-te-verteten-rreth-ndarjes-se-saj-nga-tyga-35041" }