INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie ka 3 muaj që nuk kryen marrëdhënie sepse... [FOTO]

Kylie ka 3 muaj që nuk kryen marrëdhënie sepse... [FOTO]

Publikuar më: 13:30 27-01-2018

Lajme të reja vijnë nga Kylie Jenner dhe nuk duken aspak të mira.

Sipas burimeve të afërta me 20 vjeçare, ajo nuk po e përjeton aspak mirë shtatzëninë.

Kylie-t i pëlqen të qëndrojë thuajse gjithë kohës në shtëpi dhe gjatë gjithë kohës është e mërzitur për shkak të distancës me Travis Scott. Gjëndja e së bijës e ka shqetësuar së tepërmi Kris jenner-in e cila e paralajmëroi reperin duke i thënë se Kylie meritonte më shumë se kaq dhe se nuk do ta lejonte kurrsesi që t’ia lëndonte vogëlushen.

Por jo vetëm, kaq. Edhe kur çifti ndodhen pranë njëri-tjetrit, mes tyre nuk ka intimitet. Dhe e gjitha kjo për shkak të Kyliet. E vogla e familjes Jenner, duke qenë se nuk ndihet rehat me trupin e saj për shkak të kileve që ka shtuar gjatë shtatzënisë, refuzon të kryejë marrëdhënie.  “Nuk kanë kryer marrëdhënie që prej 3 muajve. Kylie nuk ndihet seksi, nuk është fare rehat, plus nga ana atjetër Travis nuk do t’i shkaktojë presion. Ama nuk është e lehtë as për të. Situata është shumë keq vërtet.” u tha përsëri për “Hollywood Life”.

99dc59afda2ae4bf6ed64e68bbec91f0.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0061299800872803
    array(1) { ["section"]=> string(57) "kylie-ka-3-muaj-qe-nuk-kryen-marredhenie-sepse-foto-48676" }