INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner rrëfehet, “trauma” në një nga puthjet e para e bën që të zmadhojë buzët!

Kylie Jenner rrëfehet, “trauma” në një nga puthjet e para e bën që të zmadhojë buzët!

Publikuar më: 10:20 11-09-2017

Buzet e Kylie Jenner kanë qenë një prej temave më të spekuluara prej vitesh.

Dhe tashmë ajo ka adresuar motivet e saj se pse i zmadhoi buzët me operacion plastik në episodin e fundit të “Life of Kylie”. Gjithçka ka ardhur si pasojë e një komenti traumatik që mori nga një djalë në adoleshencën e saj, pas një prej puthjeve të para. “Isha 15 vjeç dhe e pasigurtë për buzët e mia, kisha buzë shumë të vogla. Ishte një nga puthjet e mia të para dhe një djalë më tha që nuk mendonte se do të ishe e mirë në puthje sepse ke buzë kaq të vogla. Kur një djalë ma tha këtë më preku shumë pasi nuk e ndjeva e dëshirueshme ose e bukur”. Dhe sot është një nga personat më të dëshirueshme aty jashtë. Ironike apo jo ?

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012609958648682
    array(1) { ["section"]=> string(87) "kylie-jenner-rrefehet-trauma-ne-nje-nga-puthjet-e-para-e-ben-qe-te-zmadhoje-buzet-36540" }