INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner rikthehet fuqishëm pas lindjes, do të sjellë këtë surprizë të madhe “për inat” të Tyga-s [FOTO]

Kylie Jenner rikthehet fuqishëm pas lindjes, do të sjellë këtë surprizë të madhe “për inat” të Tyga-s [FOTO]

Publikuar më: 11:52 01-03-2018

Kim Kardashian do xhelozojë?

Kylie Jenner tashmë është një nënë e re vetëm 21-vjeç pasi solli në jetë në mënyrë krejtësisht të fshehtë vajzën e saj Stormi Ëebster. Të gjithë e dimë që ajo është një milionere sepse sot njihet si pjesëtarja më e pasur e familjes Kardashian.

Pas lindjes, Kylie Jenner është kthyer për të bërë atë që di të bëjë më mirë, të pozojë para aparatit dhe ka tërhequr vëmendjen me pozat e reja.

kaj.jpg

Mirëpo “hollywoodlife.com” bën me dije se s’kemi parë gjë akoma.

Ju kujtohet Ferrari që publikoi para disa ditëve, i cili kushtonte rreth 1.4 milion dollarë? Bukuroshja e familjes Kardashian-Jenner ka planifikuar të realizojë një fotosesion NUDO në majë të Ferrarit të zi si një shenjë falenderimi për Travis Scott dhe për inat të Tyga-s me siguri, i cili ende e telefonon. 

ferrarriii.jpg

 

Mezi po presim!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028948783874512
    array(1) { ["section"]=> string(109) "kylie-jenner-rikthehet-fuqishem-pas-lindjes-do-te-sjelle-kete-surprize-te-madhe-per-inat-te-tyga-s-foto-51703" }