INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner po luan me ne! Pozon me të brendshme por s’po kuptojmë gjë nëse është shtatzënë apo jo [FOTO]

Kylie Jenner po luan me ne! Pozon me të brendshme por s’po kuptojmë gjë nëse është shtatzënë apo jo [FOTO]

Publikuar më: 20:02 22-01-2018

Për muaj me radhë është përfolur se Kylie Jenner ështe shtatzënë, por siç duket na duhet ende kohë për të mësuar të vërtetën. Femrat e familjes më të famshme në botë kanë realizuar një set fotografik për brandin e njohur të të brendshmeve “Calvin Klein”.

Ndërkohë që Kendall Jenner, Kourtney, Kim dhe Khloe Kardashian kanë nxjerrë në pah fizikun e tyre të veshura me të brendshme, Kylie ka mbuluar barkun dhe të themi të drejtën s’mund të kuptohet asgjë nëse është apo jo shtatzënë, sepse mund të jetë thjesht një lojë e saj me fansat.

collagefushat.jpg

Megjithatë mediat e huaja shkruajnë me bindje se Jenner është në pritje të një vajze që do të lindë në mars, fryt i dashurisë me reperin Travis Scott. Me siguri Calvin Klein duhet të ketë paguar një dorë të mirë me para për yjet e familjes Kardashian-Jenner.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032041072845459
    array(1) { ["section"]=> string(109) "kylie-jenner-po-luan-me-ne-pozon-me-te-brendshme-por-s-po-kuptojme-gje-nese-eshte-shtatzene-apo-jo-foto-48245" }