INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner nuk kishte dështuar ndonjëherë kaq keq në një foto! [FOTO]

Kylie Jenner nuk kishte dështuar ndonjëherë kaq keq në një foto! [FOTO]

Publikuar më: 10:33 16-08-2017

Ndodh që edhe mbretëreshat e pamjes së jashtme të kenë një ditë të keqe.

Dhe të mendosh që këtu po flasim për kokën e një perandorie produktesh kozmetike e cila është gjithmonë në kontakt me produktet më të fundit të bukurisë. Por mbrëmjen e së martës, bukuroshja 20 vjeçare vuajti një dështim të rrallë kur doli për darkë me mikeshën e saj të ngushtë Jordyn Woods dhe motrën Kendall Jenner. Gjithçka qëndroi tek kontrasti ndërmjet fytyrës së saj shumë bronz dhe duarve tejet të zbehta. Natyrisht është diçka që mund t’i ndodhë kujtdo, por kur bëhet fjalë për një personazh si Kylie që gjithmonë duket perfekte, edhe diçka e tillë bën shumë përshtypje.

kyljenb.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030078887939453
    array(1) { ["section"]=> string(74) "kylie-jenner-nuk-kishte-deshtuar-ndonjehere-kaq-keq-ne-nje-foto-foto-34685" }