INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner merr vendimin e papritur në lidhje me Stormin! Bën këtë veprim të habitshëm në rrjetet e saj sociale[FOTO]

Kylie Jenner merr vendimin e papritur në lidhje me Stormin! Bën këtë veprim të habitshëm në rrjetet e saj sociale[FOTO]

Publikuar më: 10:52 11-06-2018

Fillimisht e kuptuam se e kishte problem faktin e prezantimit në publik të vogëlushes së saj ndërsa pasi mori zemër nga postimet e bashkëshortit të saj Travis Scott, Kylie Jenner nuk nguroi të na tregonte momente të ndryshme që kalonte me vogëlushen e saj.

Së fundmi situata ka ndryshuar shumë dhe ylli i showbizz-it ka ndërmarë një veprim që i ka habitur fansat.

Kylie ka vendosur të fshijë të gjitha fotot e vogëlushes Stormi, që ka postuar këto 4 muaj, nga të gjithë profilet që ajo ka në rrjetet sociale.

Ky vendim erdhi pasi ajo u kritikua për postimin e saj të fundit ku kishte prerë duke lënë jashtë fotos kokën e vajzës së saj.

Menjëherë pas këtyre kritikave nga komentuesit, 20-vjeçarja hoqi të gjitha fotot dhe deklaroi se nuk do të postojë më fytyrën e Stormi, tani për tani.

Epo i ka fama këto! Ndonjëherë edhe Vip-at bezdisen nga fansat...

srgf3_4.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003911018371582
    array(1) { ["section"]=> string(123) "kylie-jenner-merr-vendimin-e-papritur-ne-lidhje-me-stormin-ben-kete-veprim-te-habitshem-ne-rrjetet-e-saj-sociale-foto-61357" }