INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner i zbulon të gjitha në setin fotografik [FOTO]

Kylie Jenner i zbulon të gjitha në setin fotografik [FOTO]

Publikuar më: 10:54 27-08-2017

Kylie Jenner pozoi për setin e saj më të “rrezikshëm” fotografik për numrin e fundit të revistës “V”. Bukuroshja 19 vjeçare veshi disa fustane transparente, stiluar nga Anna Trevelyan dhe fotografuar nga Nick Knight. “Ky ishte seti im i parë fotografik totalisht nudo. Unë gjithmonë postoj poza seksi, por nuk kam shkuar asnjëherë kaq larg”, është shprehur Kylie në intervistë.
Ajo gjithashtu foli dhe për pjesën e të qënit në qëndër të vëmendjes, duke e përkufizuar si diçka normale dhe se nuk mund të bënte diçka tjetër për ta ndryshuar këtë fakt.

10.jpg

12.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031919479370117
    array(1) { ["section"]=> string(62) "kylie-jenner-i-zbulon-te-gjitha-ne-setin-fotografik-foto-35421" }