INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner i tregon të gjithë botës se kush është babai i Stormit, shqiptari me famë botërore habit me komentin e tij! [FOTO]

Kylie Jenner i tregon të gjithë botës se kush është babai i Stormit, shqiptari me famë botërore habit me komentin e tij! [FOTO]

Publikuar më: 19:44 15-05-2018

Interneti u çmend pasi filluan të qarkullonin fotografi të truprojës së bukuroshes së famshme Kylie Jenner, për të cilin u tha se është i ati i Stormit, vajzës së porsalindur të Jenner. Aludimet nisën pasi Stormi ka ngjashmëri të hatashme me Tim Chung, i cili shërben si truproja i familjes së njohur. Ata e kanë mohuar kategorikisht lajmin se Tim është babai i Stormit dhe të njëjtën gjë Kylie e bëri përsëri përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” duke publikuar një imazh së bashku me Travis, babain e vërtetë të Stormit.

“Prindërit e Stromit” kishte shkruar Kylie në këto imazhe si kundërpërgjigje për të gjithë ata që dyshuan në atësisë e vajzës.

Ajo çfarë ka ka tërhequr vëmendjen tonë është komenti i grimerit shqiptar, Mario i cili mesa duket i ka pëlqyer aq shumë kjo foto sa ka shkruar: “Më adoptoni”.

trintikajl.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024850368499756
    array(1) { ["section"]=> string(129) "kylie-jenner-i-tregon-te-gjithe-botes-se-kush-eshte-babai-i-stormit-shqiptari-me-fame-boterore-habit-me-komentin-e-tij-foto-58453" }