INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner dhe Travis Scott do martohen?! Këto foto i demaskojnë! [FOTO]

Kylie Jenner dhe Travis Scott do martohen?! Këto foto i demaskojnë! [FOTO]

Publikuar më: 10:31 29-06-2017

Ata ende nuk e kanë konfirmuar zyrtarisht marrëdhënien e tyre, por mund të kenë shkuar në nivelin tjetër pa thënë asgjë.

Gjithçka është vënë re në një dalje publike që dyshja ka bërë së bashku në Los Angeles, ndërkohë që ishin drejtuar për të drekuar së bashku. Pavarësisht se mbajtën distancë ndërkohë që u futën në restorant, nuk kishte aspak dyshim që Kylie dhe Travis ishin së bashku. Por ky është detaji më i parëndësishëm! Në dorën e tyre të majtë, në gishtin shumë delikat të martesës, të dy ata kishin unaza të ngjashme diamanti. Mos vallë Travis ta ketë bërë pyetjen kaq shpejt dhe Kylie të ketë pranuar? Deri tani janë vetëm dy unaza, por në të tilla raste mjaftojnë për të treguar gjithçka!

ring1.jpg

ring2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039989948272705
    array(1) { ["section"]=> string(75) "kylie-jenner-dhe-travis-scott-do-martohen-keto-foto-i-demaskojne-foto-31273" }