INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner dhe Travis Scott çudisin botën, bëjnë tatuazhe të njëjta! [FOTO]

Kylie Jenner dhe Travis Scott çudisin botën, bëjnë tatuazhe të njëjta! [FOTO]

Publikuar më: 12:50 14-06-2017

Kylie Jenner dhe Travis Scott sapo e kanë çuar marrëdhënien e tyre në nivelin tjetër!

Dyshja e njohur e botës së spektaklit ka bërë tatuazhe të njëjta! Ata mund të kenë vërtetë shumë pak kohë së bashku, por duket se kaq ka qenë më shumë se e mjaftueshme për të kombinur tatuazhet, një shenjë që tregon se gërat po ecin me ritme të larta. Vërtetë dy fluturat e pikturuara pak mbi kaviljen e secilit prej tyre janë shumë të vogla për t’u vënë re, por sërish është një goxha hap përpara për çiftin. Një hap që mesa na kujtohet ne Kylie nuk e kishte ndërmarrë as me Tyga, me të cilin frekuentohej prej vitesh. Por duket se Travis Scott është ai i duhuri...të paktën për tani.

kl1.jpg

kl2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011959075927734
    array(1) { ["section"]=> string(79) "kylie-jenner-dhe-travis-scott-cudisin-boten-bejne-tatuazhe-te-njejta-foto-30080" }