INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner bën video me këngën e këngëtares shqiptare dhe e poston në rrjete sociale [VIDEO]

Kylie Jenner bën video me këngën e këngëtares shqiptare dhe e poston në rrjete sociale [VIDEO]

Publikuar më: 18:56 28-11-2017

Pasi Kim Kardashian mbështeti Stanaj, tani Kylie Jenner mbeshtet këtë këngëtare shqiptare...

Familja Kardashian-Jenner është një ndër familjet më të famshme në botë dhe të gjitha janë shumë të pëlqyera dhe të ndjekura në rrjete sociale. Ka qenë e vogla e motrave këtë herë, Kylie Jenner ajo që mbështet një këngëtare shqiptare. Bëhet fjale për bukuroshen shqiptare, Rita Ora. Kjo pasi rrjeti social “Snapchat” i ka dhuruar Ritës një efetkt personal, ku në sfond dëgjohet kënga e saj “Anywhere”, shkruan intv.al. Një video me këtë efekt ka bërë edhe Kylie, ku ne këtë mënyrë ka mbështetur ish-kunatën e saj, Rita. Gjithashtu Ora ka falenderuar Kylie-n për këtë veprim. Ju kujtojmë se Rita ka qenë e lidhur me vëllan e motraveKardashian- Jenner, Rob./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027399063110352
    array(1) { ["section"]=> string(98) "kylie-jenner-ben-video-me-kengen-e-kengetares-shqiptare-dhe-e-poston-ne-rrjete-sociale-video-43333" }