INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner bën gjestin që irriton fansat [FOTO]

Kylie Jenner bën gjestin që irriton fansat [FOTO]

Publikuar më: 14:14 26-12-2017

Në fotot-kartolinë që klani Kardashian-Jenner kanë nisur të postojnë çdo ditë deri në fund të vitit, fansat prisnin të shihnin edhe të voglën e familjes, Kylie-n. Por në fotot e shpërndara nga Kim, vihej re mungesa e 20 vjeçares. Kaq ka mjaftuar që fansat të acarohen dhe të shpërthejnë në komente.

 “U tregova kaq budallaçkë sa mendova që Kylie do të na e tregonte barkun në kartolinë.” Shkruan një komentues i irrituar. 

dyrtyrt55uy.png

srtetyrty.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.006648063659668
  array(1) { ["section"]=> string(53) "kylie-jenner-ben-gjestin-qe-irriton-fansat-foto-45912" }