INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie i jep zyrtarisht lamtumirën Tyga-s, modifikon tatuazhin që kishte bërë për të! [FOTO]

Kylie i jep zyrtarisht lamtumirën Tyga-s, modifikon tatuazhin që kishte bërë për të! [FOTO]

Publikuar më: 09:07 04-07-2017

Duket se këtë herë gjithçka është përfundimtare dhe nuk do të kemi një ribashkim të shpejtë si herën e fundit.

Diçka të tillë e certifikon vetë bukuroshja 19 vjeçare e cila tregoi tatuazhin e saj të ri, që në të vërtetë ishte një modifikim i atij të vjetrit dedikuar reperit amerikan. Kylie doli mbrëmjen e kaluar për të darkuar në Londër dhe fotografëve nuk u shpëtoi kyçi i saj që ishte lehtësisht i dukshëm. Aty ku dikur ishte një “t” e vogël për ish të dashurin e saj Tyga, sot ishte një “la”, si për të kthyer përfundimisht faqe.

t.jpg

Megjithatë, Kylie nuk zë mend nga gabimet e saj, pasi edhe me të dashurin e ri Travis Scott ka bërë tatuazhe të njëjta. Të dy ata kanë bërë nga një flutur të vogël në kyçet e këmbëve, dhe pyetja e vetme që kemi është sa të gjatë do ta kenë vallë ato flutura të gjora...

f.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00099992752075195
    array(1) { ["section"]=> string(93) "kylie-i-jep-zyrtarisht-lamtumiren-tyga-s-modifikon-tatuazhin-qe-kishte-bere-per-te-foto-31622" }