INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie e tepron, del me reçipeta dhe fut dorën në mbathje [FOTO]

Kylie e tepron, del me reçipeta dhe fut dorën në mbathje [FOTO]

Publikuar më: 15:13 24-07-2017

E kemi parë shpesh herë në poza përvëluese, por këtë nuk e kishim parë!

Pavarësisht se bukuroshja 19 vjeçare është shfaqur në poza që nxirrnin shumë më tepër lëkurë dhe hiret e saj seksi, si kjo foto nuk kishim parë. Kylie nxjerr gjoksin e saj shpërthyes në reçipeta, i cili vazhdon të duket sikur rritet nga pak çdo ditë, por jo vetëm kaq. Ajo ka futur dorën nën pantallona, në atë që duket sikur është zona e saj bikini, duke intriguar shumë imagjinatën e fansave. Diçka e tillë vjen menjëherë pas fjalëve se Snapchat i saj u hack-ua dhe u zbuluan foto nudo. Por kur kjo e fundit doli shaka, duket sikur Kylie ka dashur t’i “kompensojë” në një farë mënyre fansat.

kll.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0007469654083252
    array(1) { ["section"]=> string(66) "kylie-e-tepron-del-me-recipeta-dhe-fut-doren-ne-mbathje-foto-32962" }