INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ky veprim vërteton ndarjen e Era Istrefit me Faton Shoshin [FOTO]

Ky veprim vërteton ndarjen e Era Istrefit me Faton Shoshin [FOTO]

Publikuar më: 13:26 22-12-2017

Edhe pse kurrë nuk e pranuan publikisht se janë në një lidhje duket se gjithçka ka marrë fund mes Era Istrefit dhe Faton Shoshit.

Pavarësisht se menaxheri i saj para pak kohësh u duk se  i sqaroi të gjithë rreth marrëdhënies së tyre duke thënë  se nuk kishte asnjë problem em Erën, veprimi i tyre i fundit, ngjall sërish dyshime mbi një ndarje të mundshme dhe këtë herë duket se ka diçka të vërtetë. As Era as Fatoni nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.  Si duket, ish çifti nuk janë ndarë aspak miqësisht. 

69354-640-0-5a3cf18ddbce2.png

69353-640-0-5a3cf18ddb3a9.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031709671020508
    array(1) { ["section"]=> string(69) "ky-veprim-verteton-ndarjen-e-era-istrefit-me-faton-shoshin-foto-45626" }