INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky update na duhej nga Snapchat

Ky update na duhej nga Snapchat

Publikuar më: 09:30 11-10-2018

Projekti, i quajtur "Snap Originals", do të fillojë me 12 shfaqje që transmetojne seriale origjinale.
Snap, kompania mëmë e Snapchat, ka  përfshirë një komedi nga vëllezërit Duplass dhe një reallity show nga krijuesit e "Keeping up with Kardashians".

Instagram Banner


Snapchat nuk e ka per here te pare bashkpunimet me median apo me boten e kinematografise.Ne fakt e ka nisur per here te pare kete eksperience edhe pse jo zyrtare qe në 2015.

 Snap Originals gjithashtu do të ketë lente, filtra dhe mënyra të tjera zbavitëse për ju për të ndarë përvojën e shfaqjes me miqtë tuaj.

Njoftimi vjen pasi Snapchat është përpjekur të rimarrë veten nga një redesign që rezultoi në kundërshtim nga përdoruesit dhe shqetësim nga investitorët për të ardhmen e kompanisë. Të mërkurën, aksionet e Snapchat arritën një rekord të ulët, duke ulur me 5%.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043008327484131
    array(1) { ["section"]=> string(37) "ky-update-na-duhej-nga-snapchat-74816" }