INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky Smartwatch ju duhet patjetër

Ky Smartwatch ju duhet patjetër

Publikuar më: 14:51 12-09-2018


Në qoftë se jeni duke kërkuar një smartwatch cilësore dhe ekonomike ju prezantojmë me Martian Notifier Smartwatch. është i përputhshëm me Android dhe IOS me 1.5" OLED Display , rezolucion 96 x 16 pixel,bateri Lithium që karikohet me USB.

 

Instagram Banner


Të njofton për telefonatat,sms,e-mail,rrjetet sociale,lajmet dhe njofitme mbi shendetin dhe fitnessit.Ora sherben si nje remote smartphonin tuaj nepermjet një butoni dhe ju lejon te shkrepni foto sa here dëshironi.Duke krahasuar me smartwatch-et e tjerë mund të themi që ky është ndër më të mirët dhe me cmim të arsyeshëm prej 25$.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0054669380187988
    array(1) { ["section"]=> string(37) "ky-smartwatch-ju-duhet-patjeter-71440" }