INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ky këngëtar i huaj me famë botërore i bën follow Encës në Instagram, ajo ia kthen me vonesë [FOTO]

Ky këngëtar i huaj me famë botërore i bën follow Encës në Instagram, ajo ia kthen me vonesë [FOTO]

Publikuar më: 11:15 02-09-2017

Fama e saj i ka kapërcyer kufinjtë ndërkombëtarë.

Madje është folur e përfolur për fansat arabë të Encës. Por duket se ata nuk janë vetëm persona të thjeshtë sepse emri i Encës ka bërë jehonë deri tek Sean Paul. Këngëtari i njohur njihet për këngët e tij hite si dhe bashkëpunime të shumta. Duket se stili i Encës ka bërë për vete edhe Paul i cili I ka bërë menjëherë follow asaj në Instagram. Por 20 vjeçarja ia ka kthyer follow-n shumë më vonë. Nevojë për vëmëndje apo thjeshtë nuk e ka vënë re?

ytrrrr.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0060389041900635
    array(1) { ["section"]=> string(101) "ky-kengetar-i-huaj-me-fame-boterore-i-ben-follow-ences-ne-instagram-ajo-ia-kthen-me-vonese-foto-35921" }