INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është zbulimi më i madh nga S10. Ja se si do të duket

Ky është zbulimi më i madh nga S10. Ja se si do të duket

Publikuar më: 20:30 14-09-2018

Të gjithë jemi në pritje të lançimit të Samsung S10 në fillim të 2019 dhe ndërkohë që jemi në pritje zbulohet se çfarë do të jetë risi tek ky version. Kompania planifikon të bëj një upgrade në pjesën e kamerës .

Instagram Banner

Përveç kameres primare 12 MP do të ketë dhe  një  lente telefoto prej 13 MP me 3X zoom optikal dhe gjithashtu një tjetër kënd të gjerë 123 gradë (wide angle) prej 16 MP.Cmimi i këtij smartphoni thuhet se do të jetë mbi 1000$ pasi anjë kompani nuk ka arritur të sjellë tre opsione në një smarphone të vetëm.

 

 

https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fgordonkelly2Ffiles2F20182F092FGalaxy-S10-triple-camera-1200x675.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096950531005859
    array(1) { ["section"]=> string(61) "ky-eshte-zbulimi-me-i-madh-nga-s10-ja-se-si-do-te-duket-71672" }