INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është SUPER lajm! INSTAGRAM sjell risinë me të cilën do dashuroheni, sa shumë po e prisnim!

Ky është SUPER lajm! INSTAGRAM sjell risinë me të cilën do dashuroheni, sa shumë po e prisnim!

Publikuar më: 16:31 15-04-2018

Tani Instagram do bëhet edhe më i bukur!

Është rrjeti social më i përdorur dhe mban shumë përdorues "të fiksuar" pas tij! Çdo ditë e më shumë Instagram po sjell risi për të kënaqur personat që përdorin këtë platformë dhe kjo e fundit është me të vërtetë e bukur. Instagram së shpejti do t'ju lejojë të shkarkoni të dhënat tuaja, ashtu si Facebook. Ky lajm është konfirmuar nga një zëdhënës i kompanisë për TechCrunch.

"Së shpejti do të keni mundësinë të shkarkoni një kopje të asaj që keni ndarë në Instagram, duke përfshirë fotot, videot dhe mesazhet", thuhet në njoftim. Tani nuk do keni më nevojë të shkarkoni programe për të shkarkuar fotot e Instagramit dhe as nuk do t'ju duhet të bëni screenshote. Lidhur me këtë risi, do të ketë njoftime të reja nga Instagram në ditët në vijim.

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0099799633026123
    array(1) { ["section"]=> string(97) "ky-eshte-super-lajm-instagram-sjell-risine-me-te-cilen-do-dashuroheni-sa-shume-po-e-prisnim-55310" }