INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është shqiptari që do të jetë krah Rihannas në filmin ‘Oceans 8’ [FOTO/VIDEO]

Ky është shqiptari që do të jetë krah Rihannas në filmin ‘Oceans 8’ [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 11:36 08-06-2018

Deri tan i ishim mësuar që në  “Ocean’s 11”, “Ocean’s 12” dhe “Ocean’s 13” të shihnim aktorë meshkujt, ndërsa ‘Ocean’s 8’ sjell një kastë femrash të njohura si: Rihanna, Anne Hathaway, Sandra Bullock etj.

Pjesë e këtij filmi do të jetë edhe aktori shqiptar James Biberi. Ai ka postuar në “Instagram’ foto nga nata e premierës së filmit së bashku me Rihannën e Sandra Bullock. Biberi duket mjaft entuziast për këtë projekt , publikimi i të cilit prirtet me mjaft kërshëri.

34774724_10211426463759215_3122286214527320064_n-1.png

34800517_10211426463399206_2745931351503929344_n.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0032908916473389
  array(1) { ["section"]=> string(82) "ky-eshte-shqiptari-qe-do-te-jete-krah-rihannas-ne-filmin-oceans-8-foto-video-61068" }