INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është seti fotografik më i veçantë që keni parë ndonjëherë [FOTO]

Ky është seti fotografik më i veçantë që keni parë ndonjëherë [FOTO]

Publikuar më: 19:08 08-01-2018

Seti fotografik para dasmës është bërë një traditë e pashmangshme.

Të njëjtën dëshirë kishin dhe ky çift, por më një ndryshim të vogël.

Në setin e tyre fotografik ata kanë përfshirë dhe pjesëtaren e vogël të familjes më 4 putra.

Jeni në dashamirës i kafshëve? Epo hidhini një sy se rezultati përfundimtar do t'iu pëlqej.

I-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb72ac48a__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb69b479a__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb758ec70__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb88b556b__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb7e9c44a__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb6e6f180__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb6716dd4__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb81c0203__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb78a1c37__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb6c89ed7__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb85a253c__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb7aa5073__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb8f4dd3f__880.jpgimage-59aaddc89a3b5__880.jpgI-do-post-marriage-private-shooting-with-Cats-5a4deb8c6f371__880.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00088405609130859
    array(1) { ["section"]=> string(72) "ky-eshte-seti-fotografik-me-i-vecante-qe-keni-pare-ndonjehere-foto-46967" }