INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është propozimi më i çmendur për martesë! [VIDEO]

Ky është propozimi më i çmendur për martesë! [VIDEO]

Publikuar më: 14:31 23-05-2017
Ka ende njerëz të cilët mendojnë të surprizojnë partnerët e tyre në mënyrën më të mirë. 
Një djalë i ka propozuar për martesë të dashurës së tij infermiere duke fshehur unazën brenda një plage që kishte në bark.
Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ku djali kishte bindur një kirurg që të fshihte unazën brenda trupit të tij. Ai kishte menduar që t’i kërkonte  të dashurës që t’i ndyshonte fashën.
 
Kur infermierja hoqi fashën vuri re diçka që ndriçonte brenda në plagë dhe mori një palë pinceta për ta hequr.
Emocionet ishin të mëdha për të, në momentin që e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë dhe pranoi menjëherë propozimin e çuditshëm të të dashurit të saj.
 
Ngjarja është filmuar me celular nga një mik i tyre dhe video-ja po bën xhiron e botës:
 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010290145874023
    array(1) { ["section"]=> string(49) "ky-eshte-propozimi-me-i-cmendur-per-martese-28468" }