INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është i vetmi profil në Facebook të cilin nuk e bllokoni dot! E zbuloni këtu

Ky është i vetmi profil në Facebook të cilin nuk e bllokoni dot! E zbuloni këtu

Publikuar më: 15:14 11-09-2018

Sigurisht që opsionin "block" e kemi përdorur të gjithë,për një arsye apo tjetër.

Por a e dinit që egziston një profil të cilit ju nuk mundeni dot ti beni bllok ne Facebook?

Bëhet fjalë për krijuesin e vetë kompanisë, Mark Zuckerberg. Nëse shkoni tek profili i tij dhe mundoheni ti bëni bllok do tju dalë një tabelë duke treguar që është ë pamundur opsioni bllok. Kjo tabelë nuk del gabimisht por opsioni bllok nuk ka efekt mbi Zuckerberg.

marrrk.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036108493804932
    array(1) { ["section"]=> string(84) "ky-eshte-i-vetmi-profil-ne-facebook-te-cilin-nuk-e-bllokoni-dot-e-zbuloni-ketu-71300" }