INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është i vetmi person që nuk mund ti bëni dot bllok në Facebook

Ky është i vetmi person që nuk mund ti bëni dot bllok në Facebook

Publikuar më: 13:40 10-09-2018

Sigurisht që opsionin bllok e kemi përdorur të gjithë,për një arsye apo tjetër.
Por a e dinit që egziston një profil të cilit ju nuk mundeni dot ti beni bllok ne Facebook?

 

Instagram Banner


Bëhet fjalë për krijuesin e vetë kompanisë, Mark Zuckerberg. Nëse shkoni tek profili i tij dhe mundoheni ti bëni bllok do tju dalë një tabelë duke treguar që është ë pamundur opsioni bllok. Kjo tabelë nuk del gabimisht por opsioni bllok nuk ka efekt mbi Zuckerberg.

f8-facebook-mark-zuckerberg-0069.jpg

Më shumë në këtë kategori: « 3 Antivirus falas për PC tuaj
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.010486125946045
  array(1) { ["section"]=> string(71) "ky-eshte-i-vetmi-person-qe-ne-facebook-nuk-mund-ti-beni-dot-bllok-71118" }