INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Kushtrrimmm”! Noizy ka një pyetje për fansat, Xum Allushi i shkrin të gjithë së qeshuri me komentin e tij, mos e humbisni! [FOTO]

“Kushtrrimmm”! Noizy ka një pyetje për fansat, Xum Allushi i shkrin të gjithë së qeshuri me komentin e tij, mos e humbisni! [FOTO]

Publikuar më: 19:40 16-04-2018

O Xum, je i madh!

Sado të rritur që të bëhemi , ndjehemi apo të cilësohemi me kalimin e kohës, çdokush e ka atë ndjesinë fëmijërore brenda vetes, që thuajse nuk zhduket kurrë.
Madje edhe një reper apo ‘djalë i fortë’ si Noizy, i cili na ka treguar shpesh se është i fiksuar pas filmit vizatimor “Dragon Ball” ku personazh kryesor është Goku. Së fundmi reperi ka bërë dy varëse me Gokun dhe Vegetan si dhe ka publikuar një foto në Instagram ku tregon varëset dhe pyet fansat: Goku apo Vegeta?

Sigurisht që komentet janë të shumta, por më epiku është i Xum Allushit, i cili ka shkruar “Kushtrrim” dhe menjëherë të tjerët i kanë bërë “like” në koment. Kjo fjalë nuk ka nevojë për shpjegim, sepse nëse nuk e dini çfarë do të thotë “Kushtrrim” atëherë kot që keni Instagram.

 NIZzun.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075371265411377
    array(1) { ["section"]=> string(128) "kushtrrimmm-noizy-ka-nje-pyetje-per-fansat-xum-allushi-i-shkrin-te-gjithe-se-qeshuri-me-komentin-e-tij-mos-e-humbisni-foto-55436" }