INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush u mërzit dhe kush i shkruan?! Për faj të disa VIP-ave, Luana paska marrë këtë vendim të rëndësishëm! [FOTO]

Kush u mërzit dhe kush i shkruan?! Për faj të disa VIP-ave, Luana paska marrë këtë vendim të rëndësishëm! [FOTO]

Publikuar më: 11:28 17-06-2019

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt dhe i mban të përditësuar me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga profesioni.

Së fundmi Luana ka sjellë këngën “Mos bjondinë me sytë e zi” në një “remake” me grupin legjendar TNT dhe po rezulton shumë e suksesshme. Në këtë intervistë ajo u shpreh se po mendon seriozisht ta heqë lojën “Ndaje ose haje” nga program i saj sepse është lodhur nga të ftuarit të cilët i kërkojnë t’ia fshijë pyetjet.

“Ajo lojë është e tmerrshme. Pasi mbarojmë, vijnë më thonë: “Sa e mirë je, sa e bukur je. Shikoje pak atë pyetjen.” Ajo tregoi gjithashtu se ftesa e saj nuk është refuzuar kurrë nga asnjë i ftuar, madje se ka nga ata që i shkruajnë për të qenë të ftuar në emision.

kalien.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067119598388672
    array(1) { ["section"]=> string(112) "kush-u-merzit-dhe-kush-i-shkruan-per-faj-te-disa-vip-ave-luana-paska-marre-kete-vendim-te-rendesishem-foto-96433" }