INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
'Kush ja bëri këtë Selena Gomez!' Pas daljes në MetGala, aktorja 25-vjeçare kthehet në meme [FOTO]

'Kush ja bëri këtë Selena Gomez!' Pas daljes në MetGala, aktorja 25-vjeçare kthehet në meme [FOTO]

Publikuar më: 10:44 08-05-2018

Ajo është një nga fashionistet më joshës të Hollivudit

Duke i bërë homazhe Mbretëreshës Ester të Biblës, si krishtere e devotshëm Selena Gomez u paraqit me një fustan të bardhë dhe një make up të bronztë.

Por mësa duket kjo gjë nuk i ka pëlqyer fansave të aktores së talentuar.

Menjëherë pas daljes së saj kanë nisur kritikat dhe statuset në rrjetet sociale.

'Kush ja bëri këtë Selenës?' shkroi një fans mbi një memen.

 

'Selena kur arrin në MetGala duket si ...', shkruante një tjetër.

g.PNG

'Pse Kylie dhe Selena duken si Spongebobe dhe Patric në episodin kur janë në plazhë?!'

SSSSS.PNGDDDD.PNGGASD.PNGSDFGHJKL.PNGj.PNG

 

Pavarësisht të gjitha kritikave duket se Selena e ka shijuar në maksimumi mbrëmjen gala.

Për make up-in e 25 vjeçares është kujdesur artisti i famshëm i yjeve Hung Vanngo me produktet e Kiehl.

Në një deklaratë për shtyp ai sqaroi se Mega Bronzer në fytyrën e saj dhe trup është thjeshtë një pluhur.

E për të vënë më shumë në dukje ndryshimin Gomez mblodhi flokët e saja në një model tradicional.

4BF4C74300000578-5701583-image-m-82_1525743944754.jpg4BF4D06500000578-5701583-Behind_the_look_Selena_posed_on_the_red_carpet_with_Coach_design-m-72_1525743597960.jpg4BF5F7F900000578-5701583-image-a-72_1525748495772.jpg4BF4DE9A00000578-5701583-Famous_friends_Inside_the_star_cozied_up_with_Gigi_Hadid_proving-m-67_1525743072569.jpg4BF443B000000578-5701583-Kick_it_up_She_hiked_up_her_ruffled_skirt_which_featured_hints_o-a-36_1525736283867.jpg4BF442DB00000578-0-image-m-30_1525735006701.jpg4BF4EF7D00000578-5701583-image-m-81_1525743921117.jpg4BF4C84300000578-5701583-image-m-69_1525743192101.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022759437561035
    array(1) { ["section"]=> string(98) "kush-ja-beri-kete-selena-gomez-pas-daljes-ne-metgala-aktorja-25-vjecare-kthehet-ne-meme-foto-57648" }