INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kush ishin veshjet më të mira të Javës së Modës në Paris? [FOTO]

Kush ishin veshjet më të mira të Javës së Modës në Paris? [FOTO]

Publikuar më: 13:04 29-09-2018

Java e Modës në Paris edhe këtë vit bëri shumë zhurmë, me yjet që mblodhi nga e gjithë bota dhe me pasarelat, ku stilistët më të mirë të botës paraqesin veshjet e tyre. Këto veshje më pas bëhen trend në të gjithë botën, prandaj për të mos ngelur pas me koleksionin tuaj, ju ftojmë t’i hidhni një sy veshjeve më të mira të këtij viti, në revistën Harper’s Bazaar.

https://www.harpersbazaar.com/fashion/fashion-week/g23401959/paris-fashion-week-spring-2019/?slide=3

SFILATA_MODES.JPG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00077104568481445
    array(1) { ["section"]=> string(67) "kush-ishin-veshjet-me-te-mira-te-javes-se-modes-ne-paris-foto-73419" }