INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kush është përbërësi sekret i bukurisë natyrale të dukeshës së ardhshme dhe i shumë yjeve të tjerë?

Kush është përbërësi sekret i bukurisë natyrale të dukeshës së ardhshme dhe i shumë yjeve të tjerë?

Publikuar më: 16:04 02-05-2018

Vetëm në rast se keni qenë të fshehur nën ndonjë shkëmb larg mediave sociale, efekti Meghan Markle është i fortë. Aktorja dhe humanitarja nuk është ende një dukeshë por çdo gjë që ajo prek merr shkëlqim mbretëror - buzëkuqi i saj posh, topuzi i çrregullt, madje edhe hunda e saj (e cila po përdoret si model në kirurgjinë plastike).

Një tjetër detaj i Megan që interneti do të donte të vidhte? Çehrja e saj e freskët dhe qukat.

Sipas ish make up artistes së saj Lydia Sellers, Megan përdor një fondatinë të veçantë që i jep shkëlqimin e saj të përsosur por duke i lënë qukat ende të dukshme.

Armani Luminous Silk Foundation ($64)

Jo vetëm dukesha e ardhshme njihet për përdorimin e kësaj fondatine, e cila është ndër të preferuarat e VIP-ave.

Kim Kardashian, Paris Hilton, Shakira, Eva Longoria, Demi Lovato, Iggy Azalea e shumë e shumë yje të tjerë e përdorin Armani Luminous Silk Foundation dhe premtojnë se rezultatet janë të papara.

Me kaq shumë fjalë të mira, ja vlen për çmimin që ka.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027430057525635
    array(1) { ["section"]=> string(104) "kush-eshte-perberesi-sekret-i-bukurise-natyrale-te-dukeshes-se-ardhshme-dhe-i-shume-yjeve-te-tjere-57042" }