INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kur mbesa të nxjerr të palarat: Jori zbulon mesazhet private që Marina, Luana dhe Geti i dërgojnë për ditëlindje [FOTO]

Kur mbesa të nxjerr të palarat: Jori zbulon mesazhet private që Marina, Luana dhe Geti i dërgojnë për ditëlindje [FOTO]

Publikuar më: 16:25 07-12-2017

Pasi uruan motrën e madhe për ditëlindje, Marina dhe Luana kanë edhe një tjetër urim.

Mbesa e tyre Jori e cila ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me tezet e saj dhe këtë e kanë treguar disa herë në rrjetet sociale.Jori feston ditëlindjen dhe ka marrë urimet më të ëmbla nga tezet. Por ajo nuk është mjaftuar me kaq ndaj  ka postuar edhe mësazhet private të tyre.

 “Jeta ime e bukur gëzuar ditëlindjen. Të pafsha lart e më lart shpirt. Tu plotësofshin gjithë dëshirat dhe me një burrë. Të dua nuc”- i shkruan Marina.

marina.jpg

Ndërsa mesazhi i Getit ka qenë tepër pikant: “Urime langaraqe edhe 100 të lumtura e gjetsh një burrë të mirë.”, i shkruan reperi me shaka. ' Si burri, gruaja' ka shkruar Jori krah urimit të reperit duke treguar se ai dhe Marina kanë edhe humor të njëjtë. 

getoari.jpg

Dhe mesazhi i tretë, por jo më pak i rëndësihëm, ka qenë nga teze Luana:

“Jetaa gezuar ditelindjen. Eshte ora 2 ketu në Turqi. U çova veç për të uruar ty.  Te dua pafund. Çtë te dojë zemra e bukur që ke tu realizofshin. Të puth fort jetë.”

luana.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0011451244354248
  array(1) { ["section"]=> string(121) "kur-mbesa-te-nxjerr-te-palarat-jori-zbulon-mesazhet-private-qe-marina-luana-dhe-geti-i-dergojne-per-ditelindje-foto-44232" }