INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kur Lori Hoxha e bën para një Kardashian [FOTO]

Kur Lori Hoxha e bën para një Kardashian [FOTO]

Publikuar më: 16:07 20-11-2017

Epo tani edhe një Kardashian nuk i bën dot të gjitha, këtë herë Lori është një hap para...

Lori Hoxha është një ndër femrat më me influencë për pjesën e modës në vend dhe shumë vajza të reja e shohin si inspirim. Shpesh herë gjykohet se ajo kopjon shumë familjen Kardashian për stilin e veshjeve te saj dhe për këtë Lori ka thënë edhe në intervistën për INTv se i pëlqen stili që posedojnë vajzat e familjes Kardashian-Jenner por herë-herë ndodh që një veshje mund ta veshin motrat Hoxha para tyre. Dhe këtë radhë kjo gjë ka ndodhur, motra e madhe e familjes Kardashian-Jenner, Kourtney ka veshur xhinset më IN, mbas daljes së Lorit në rrjete sociale me këtë veshje, siç shihet edhe në fotot më poshtë, ku mund të shihni edhe datat./intv.al/  

rftgyhuj.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00086808204650879
    array(1) { ["section"]=> string(51) "kur-lori-hoxha-e-ben-para-nje-kardashian-foto-42498" }