INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
‘Kur ishte i virgjër’, Bes Kallaku thumbon doktorin e Vip-ave, Skerdi Faria[FOTO]

‘Kur ishte i virgjër’, Bes Kallaku thumbon doktorin e Vip-ave, Skerdi Faria[FOTO]

Publikuar më: 08:02 17-05-2018

Humori është elementi që e karakterizon më shumë në publik dhe kur bëhet fjalë për të bërë shaka ,duket se Bes Kallakut vështirë se i'a merr njeri trofeun.

E kemi parë shpesh në Instagram të postoje foto dhe video gazmore, por me foton e postuar në Instastory me siguri do të “mekeni” së qeshuri.

Bes Kallaku ka postuar një foto të doktorit të Vip-ave, Skerdi Faria kur ishte goxha më i ri, ndërsa si mbishkrim ka lënë një koment epik.

“Kur ishte i virgjër, Skerdi Faria kur dilte ekskursion nga liqeni”, shkruan Bes Kallaku.

sdgt_w45.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026190280914307
    array(1) { ["section"]=> string(89) "kur-ishte-i-virgjer-bes-kallaku-degjeneron-keq-doktorin-e-vip-ave-skerdi-faria-foto-58606" }