INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur gjithçka po shkonte mirë, nga Skocia vijnë pamjet e Eros Grezdës të dëmtuar

Kur gjithçka po shkonte mirë, nga Skocia vijnë pamjet e Eros Grezdës të dëmtuar

Publikuar më: 13:52 11-01-2019

Eros Grezda është i pafat. Sulmuesi, i cili po kalonte një formë mjaft të mirë me ekipin e tij Rangers, mesa duket ka pësuar një dëmtim.

Pamjet nga grumbullimi i ekipit tregojnë Grezdën me patericën, për shkak të një problemi që mesa duket ka të bëjë me një periudhë të hershme të lojtarit kur luante në Kroaci.

Sipas gazetës “Daily Record” Grezda ka probleme me kyçin e këmbës dhe e ka të pamundur të stërvitet normalisht me ekipin për momentin.

grezda_skoci.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073659420013428
    array(1) { ["section"]=> string(84) "kur-gjithcka-po-shkonte-mire-nga-skocia-vijne-pamjet-e-eros-grezdes-te-demtuar-84112" }