INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kujdes nga mashtruesit e vizave! Ambasada Amerikane paralajmëron...

Kujdes nga mashtruesit e vizave! Ambasada Amerikane paralajmëron...

Publikuar më: 09:32 12-07-2018

Ëndrra Amerikane mund të jetë aq e fortë sa për të përfituar vizë dhe mund të mashtrohesh. Ndaj Ambasada Amerikanë këshillon të interesuarit që aplikojnë për viza në SHBA të mos bien pre e mashtrimeve. Ambasada shkruan se për çdo pyetje aplikuesit duhet të kontaktojnë në adresat zyrtar.

Këshilla e plotë:
Mbroni veten nga mashtrimet me vizat. Të gjitha korrespondencat nga Sektori Konsullor vijnë nga adresa jonë zyrtare e postës elektronike ([email protected]) dhe i gjithë informacioni në lidhje me shërbimet tona është i publikuar në faqen tonë zyrtare: https://al.usembassy.gov/
Nëse mendoni se po ju mashtrojnë - njoftoni! Nëse keni pyetje në lidhje me aplikimin tuaj për vizë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar.

amb.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0045099258422852
    array(1) { ["section"]=> string(69) "kujdes-nga-mashtruesit-e-vizave-ambasada-amerikane-paralajmeron-64743" }